Tirana
scattered clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
5 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Rrahu kunatën dhe e bëri për spital, Gjykata vendos masën për 45-vjeçaren

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Lezhës ka vendosur masën “arrest me burg” për Age Gjaçin, e cila akuzohet se ka dhunuar kunatën.

45-vjeçarja para togave të zeza ka mohuar të jetë dhunuar kunatën, teksa është shprehur se ka përplasje mes tyre atë moment, pasi ajo po e filmonte dhe se kjo e fundit ka tentuar t’i heqë telefonin.

Megjithëse ajo ka mohuar ta ketë dhunuar kunatën, prokurori Françesk Ganaj ka kërkuar që 45-vjeçarja të lihet në burg.

Kujtojmë që ngjarja e rëndë ka ndodhur pak ditë më parë, 45-vjeçarja ka dhunuar Dava Ndoj 34-vjeç, e cila përfundoi në spital për trajtim.

Më shumë


spot_img

spot_img