Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Rrahu kunatën dhe e bëri për spital, arrestohet 45-vjeçarja në Lezhë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka vënë në pranga një 45-vjeçare, e cila ditën e djeshme ka dhunuar kunatën e saj.

45-vjeçarja ka ushtruar dhunë fizike ndaj Dava Ndoj 34-vjeç, e cila momentalisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Lezhë bënë arrestimin në flagrancë të shtetases A. Gj., 45 vjeçe, banuese në Kurbin, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj kunatës së saj, shtetases D. N., 34 vjeçe, në fshatin Markatomaj, Lezhë,” thuhet në njoftimin e policisë.

Kujtojmë që ka qenë babai i 34-vjeçares, i cili ka denoncuar rastin, duke thënë se vajza e tij ishte dhunuar barbarisht nga kunata.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img