Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
8 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Rrahu ish-bashkëshorten në sy të fëmijëve, arrestohet 42-vjeçari në Kavajë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0915102d93fe2b1aa28f4ebd2b939856

Policia e Kavajës ka arrestuar  një person, i cili ka ushtruar dhunë ndaj ish-bashkëshortes.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi I. P., 42 vjeç, i cili pas një konflikti për motive pronësie ka  ushtruar dhunë dhunë fizike dhe psikologjike ndaj ish-bashkëshortes së tij, në prani të fëmijëve të mitur.

Njoftimi policisë:

Ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj ish-bashkëshortes, arrestohet në flagrancë 42-vjeçari.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Kavajë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit I. P., 42 vjeç, pasi, pas një konflikti për motive pronësie, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj ish-bashkëshortes së tij, në prani të fëmijëve të mitur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img