Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rrahu dhe përdhunoi gjyshen 89 vjeçare, arrestohet 36 vjeçari në Divjakë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

002950b04a2d5bd060c4917e67694c20

Saimir Metani, 36 vjeçari që rrahu dhe përdhunoi gjyshen e tij në Divjakë, është arrestuar nga Policia në kushtet e flagrancës. Ai u shoqërua dje menjëherë pas ngjarjes, ndërsa sot njoftohet arrestimi i tij.

Djali i të moshuarës ka denoncuar 36 vjeçarin në Polici dhe është shprehur se Saimir Metani kishte kryer veprime të ngjashme edhe më parë, ndaj të afërmve, në Greqi. Ai tha se i arrestuari nuk është djali i tij, por djali i gruas nga një martesë tjetër.

Informacion i Policisë Divjakë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë, arrestuan në flagrancë shtetasin S. M., 36 vjeç, banues në Lushnjë, pasi dyshohet se në fshatin Grabian, Divjakë, në banesën e gjyshes së tij, shtetases H. K., 89 vjeçe, ka dhunuar dhe kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me këtë shtetase.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me persona të pazotë për tu mbrojtur”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img