Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
37 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Rrahu dhe e bëri për spital bashkëjetuesen, policia vë në pranga 40 vjeçarin në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka vënë në pranga mbrëmjen e sotme 40 vjeçarin, i cili ushtroi dhunë ndaj bashkëjetueses së tij.

Policia bën me dije se përfundoi në pranga shtetasi me iniciale  S. M., 40 vjeç, banues në Tiranë, i cili rrahu dhe e bëri për spital bashkëjetuesen, e cila u dërgua në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Njoftimi i policisë:

Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëjetuses së tij, vihet në pranga 40-vjeçari.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.3 bënë arrestimin në kushtet e flagrancës të shtetasit S. M., 40 vjeç, banues në Tiranë.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në rrugën e Kavajës, për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëjetuses së tij, e cila u dërgua në spital, për të marrë ndihmë mjekësore.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Më shumë

spot_img
spot_img