Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
78 %
1.5kmh
75 %
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
38 °
Mar
31 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Rrahu bashkëshorten e cila më pas e denoncoi, vlonjati lë policinë me ‘gisht në gojë’, i pikas dhe arratiset me shpejtësi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

63ee41432679891e743a07bab4ae423f

Një rast dhune në familje është regjistruar sot në qytetin e Vlorës, ku një grua nga fshati Babicë ka njoftuar policinë dhe ka denoncuar bashkëshortin, pasi ky i fundit e dhunoi fizikisht atë dhe vajzën.

Autoritetet pas telefonatës alarmante u nisën drejt vendngjarjes, por nuk mundën të ndalojnë bashkëshortin dhunues, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije.

Ai sapo pikasi makinat e policisë u largua me vrap drejt pyllit teksa autoritetet janë vënë në ndjekje të tij, por ende nuk kanë arritur ta rrestojnë.

Në zonë janë ngritur pika kontrolli dhe vijojnë kërkimet, teksa pritet dhe një njoftim zyrtar nga policia.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img