Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Rrahu bashkëjetuesen në mes të rrugës, arrestohet 40 vjeçari në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7211d53b82ac74dcbd5fc479c56f666a

Një 40 vjeçar në Tiranë është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëjetueses së tij.

E.GJ ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetuses, të cilës iu plotësua kërkesë-padia për lëshimin e urdhërit të mbrojtjes së menjëherëshme.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.3, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit të shpallur në kërkim E.Gj., 41 vjeç, pasi në rrugën “Pandi Dardha”, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetuses, të cilës  iu plotësua kërkesë-padia për lëshimin e urdhërit të mbrojtjes së menjëherëshme”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img