Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Rrahu babain e moshuar, arrestohet i riu nga Divjaka (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka rënë në prangat e policisë Lushnje një 25-vjeçar pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë mbi babain e tij të moshuar.

Sajmir Xh, 25 vjeç dyshohet se ka ushtruar dhunë sistematike mbi babain e tij 81-vjeçar.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit dhe mbi të arrestuarin rëndon vepra penale e “Dhunës në familje”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img