Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Rrahën me sende të forta një person, arrestohen babë e bir

spot_img

Lajme të ngjashëm

753fea29c1b1ee343026dceb3721c08e

Policia e Kolonjës ka arrestuar babë e bir pasi dyshohet se kanë rrahur me sende të forta shtetasin I.M banues në Tiranë.

Mësohet se i lënduari ndodhet në spitalin e Korçës jashtë rrezikut për jetën.

Në pranga janë vënë shtetasit A.M, dhe Gj.M, banues në fshatin Qinam, Kolonjë.

Policia njofton se materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë për veprime të mëtejshme.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img