Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

RRAHËN ME GRUSHTA shefin e ekipit të OSHEE-së, arrestohen dy të rinj në Berat

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

313e827bb939640a2ed75b793d5083bf

Dy të rinj janë arrestuar ditën e sotme në Poliçan, pasi akuzohen se rrahën me grushta shefin e ekipit të OSHEE- së.

Personat me inicialet B.K., 29  vjeç dhe T.K., 26 vjeç, banues në Poliçan, janë kapur në flagrancë nga policia.

“Arrestimi i tyre u bë pasi, në vendin e quajtur “Rruga e mesit” Poliçan, kanë goditur me grushte shtetasin H. M., 29 vjeç, banues në Poliçan, me detyrë shef ekipi pranë OSHEE-së.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për veprën  penale “Goditje për shkak të detyrës”, kryer në bashkëpunim”,- njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img