Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Rrahën me grushta 24 vjeçarin dhe i copëtuan makinën, arrestohen 2 vëllezërit në Bathore

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e5cf5490ab9e73f768ce8b4ba53be9a6

2 vëllezër janë arrestuar në Bathore pasi kanë rrahur një 24 vjeçar me grushta.

2 të arrestuarit pasi e  kanë rrahur, të riut i kanë prishur dhe makinën duke e gjuajtur me sende të forta.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.5, bënë arrestimin në flagrancë për veprat penale “Kanosje”,‘‘Demtime të tjera me dashje”,“Prishje e rendit dhe qetesisë publike” dhe “Shkatërrim i pronës me dashje” kryer në bashkëpunim, të shtetasit të shpallur në kërkim E.K., 25 vjeç, pasi në rrugën ”Besëlidhja”, Bathore, në bashkëpunim me vëllain e tij A.H, dhe me  disa persona ende të paidentifikuar, janë konfliktuar fizikisht duke e goditur me grushta shtetasin M.Gj, 24 vjeç, si dhe i ka goditur me sende të forta mjetin e tij duke e dëmtuar atë”, thuhet në njoftimin e policisë.

 Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img