Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Rrahën 57-vjeçarin se u lavdëroi partinë, gjykata jep masat e sigurisë për 3 shokët e tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8295bfa92a5b72f67e1dda35360675bb

Gjykata ka dhënë masat e sigurisë për tre personat që dhunuan 57-vjeçarin Pelivan Sinanrrapaj nga Ballshi.

Sipas informacioneve për mediat, gjykata ka vendosur ”detyrim paraqitje” për Fitim Zekajn, ndërsa dy të tjerët janë lënë në “arrest shtëpie”.

Sherri ka nisur pasi 57-vjeçari kishte lavdëruar “Rilindjen” se i kishte futur gruan në punë.

Ai ishte mirënjohës se Bashkia i punësoi bashkëshorten në ndërmarrjen e pastrimit.

Pasi dolën nga lokali ku ata kishin pirë raki, shokët e tij e kundërshtuan deri sa e rrahën dhe e lanë në mes të rrugës.

Sipas informacioneve për mediat, pasi dolën nga lokali Fitim Zekaj, Festim Alimerkaj, Ferdinand Meraj dhe Pelivan Sinanrrapaj po ecnin në të njëjtën rrugë pasi shtëpitë i kanë në të njëjtën lagje. Fillimisht janë konfliktuar brenda lokalit, por sherri ka vazhduar edhe në rrugë. Tre shokët e rrahën dhe e lanë në rrugë 57-vjeçarin në Ballsh.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img