Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Rozana Radi publikon videon: Djali i hyn në dyqan dhe i vjedh lekët, më pas i kërkon të holla për bukë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ce7322430221eaee4e4f51eacc931c98

Rozana Radi ka publikuar në faqen e saj në Instagram një video ku duket qartë një djal (rom) i cili futet avash dhe pa bërë zhurmë në dyqanin e saj të veshjeve.

Këngëtarja nuk gjendej aty, vetëm shitësja e cila ndodhej në anën tjetër të dyqanit, ndoshta me ndonjë klient. Djali hyn me hapa të ngadaltë dhe merr lekët te sirtari.

I bën bashkë dhe i fut nën bluzë që të mos dallohet. Pastaj ai e kuptoj që shitësja po afrohet dhe sillet sikur nuk ka ndodhur asgjë.

Shitësja: Çfarë kërkon?

Djali: Më jep ndonjë lekë për bukë.

Shitësja: Nuk kam, dil jashtë se s’më lejohet, kam kamera këtu.

Dhe në fund të videos shihet djali që del jashtë. “Të gjithë duart lart! ( Këto që vodhi i ka pas me i prish te Folie, kurse 1 mijë lekshin e ka dash për bukë)”, shkruan këngëtarja krahas videos në Instagram.

[iframe width=”100%” height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/wXdGTbaDTWA” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img