Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Rozana Radi, nostalgjike për të atin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rozana Radi nuk e ka fshehur kurrë dhimbjen dhe dobësinë për babain e saj të ndjerë.

Jo rrallë herë e këmi parë Rozanën të lotojë në studiot e ekraneve kur ka ardhur momenti për të folur për mungesën e prindërve të saj, e veçanërisht të babait Ferdinand Radi.

Para pak minutash këngëtarja ka hapur edhe arkivin e fotove, nga ku ka nxjerrë një fotot të të atit në rininë e tij.

“Babushi, kur xhirohej një film në rininë e tij.”-shkruan  Rozi për ndjekësit e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img