Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
26 %
2.1kmh
0 %
Mër
2 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Rozana Radi merr vendimin e papritur, pas një dekade pauze dhe pyet fansat: Serenata apo metropolitana (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rozana Radi pritet të rikthehet sërish në muzikë pas në pauze prej gati 10 vitesh.

Ka qenë vetë moderatorja, e cila ka postuar një video në Instastory, ku shfaqet bashkë me kompozitorin Gramoz Kozeli, në të cilën ka shkruar:

“Pas 10 vitesh vi me një këngë ritmike”.

Ndërsa në një tjetër postim Rozana ua lë në dorë fansave që të vendosin për titullin e këngës.

“Zgjidheni ju titullin e kenges time te re!Serenata nga Tirana apo Serenata Metropolitana”, ka shkruar Rozana krahas postimit të saj në rrjetet sociale.

Më shumë


spot_img

spot_img