Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Rozana Radi kujton KËSHILLAT e nënës së ndjerë: Sa keq, me thoshte fli herët, por unë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c6ab3608214f3762b28b79eb19ef5de9

Prej dy vitesh këngëtarja e njohur Rozana Radi ka humbur dy prindërit e saj, por i kujton shpesh me dedikime në rrjetet sociale.

Ditën e sotme Rozana ka prekur fansat me një këshillë që ia jepte nëna kur ishte gjallë dhe është e njëjta këshillë qe jep çdo nënë: Fli herët.

Mirëpo këngëtarja tregon se nuk e ka dëgjuar dhe tashmë i janë krijuar rrathë poshtë syve.

‘Sa keq qe fotot ne kohen qe jetojme nuk i bejme me per kujtim por vetem per shikueshmeri  dhe pak dite po i kapim te 40 tat ! Ja kane filliar rrathet tek syte o shokeni me thonte mamaja” fli heret” jo une, urdho tani’, shkruan Rozana krahas fotos së saj në Instagram.

hmknj.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img