Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Rozana nuk e festoi Krishtlindjen se ndjente mungesën e nënës dhe babait, por ja kë zgjedh ajo për kartolinën familjare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img

spot_img