Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Roza Latit nuk i del e “keqja” me Bieta Sulon, nuk i “kursen” thumbat për moderatoren: Nuk ja marrim burrin njeriu

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Si duket moderatores, Roza Lati nuk po i del “inati” me Bieta Sulon dhe nuk ka nguruar ta “thumbojë” përsëri.

Zanafilla e “sherrit” të dy vajzave është qysh një një presj puntatave të emision it “Ftesë në 5” nga Bieta, ku ka qenë e ftuar Roza.

Ajo ishte e ftuar për të folur mbi një prej seteve të saj fotografik, mirëpo pas asaj interviste gjërat ndryshuan mes moderatores Roza Lati dhe të zonjës së shtëpisë, Bieta Sulo.

Sipas postimeve që Roza bëri asokohe, tregonte pakënaqësi nga menaxhimi i intervistës që Bieta bëri, e kështu filluan replikat mes tyre, duke u shtuar një tjetër rast sherri në shoë biz-in shqiptar.

Së fundmi Roza Lati ka qenë e ftuar ne emisionin “Expuls” nga Ronaldo Sharka ku nuk ka kursyer as “thumbat” për Bietën.

Ronaldo vendosi Rozën përballë një loje. Në ekranin e studios u shfaq foto e Ilir Yzeirit, Encës dhe Bieta Sulos, 3 personazhe me të cilët Roza ka pasur përplasje në rrjet.

Pyetja qe ishte menduar nga moderatori kishte të bënte me faktin se nëse keto 3 personazhe ndodhen në një varkë duke u mbytur, kë do të shpëtonte ajo? Pa u menduar Roza zgjodhi Encën.

Më tej, kur po flitej për sherret, Roza konkretisht për Bieta Sulon u shpreh:

“Pashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin për serialin SNOB. Mikpritje shumë e mirë, i bëri komplimenta, e priti shumë mirë. Nuk e kuptoj, vura re që më duket e kishte personale me mua por ne nuk është se ia marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty… “- u shpreh ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img