Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Roza Lati: Shoh fëmijë që bëhen me fëmijë, kur mami u nda nga babi isha shumë e lumtur

spot_img

Lajme të ngjashëm

beb0b59056ac3c8b4088291b3b7e8312

E ftuar në emisionin ‘Dritare me Rudinën’, moderatorja Roza Lati ka folur për mënyrën se si e priti divorcin e prindërve dhe se si i shikon situatën aktualisht në Shqipëri.

Sipas saj, fëmijët bëhen me fëmijë.

‘Unë shoh fëmijë të bëhen me fëmijë. Për mua fenmra  nuk është pjekur nën 26 vjeç të bëhet nënë. Po shohim plot divorce në moshën 32. Unë jam shoqja e ngushtë e mamit tim, kur mami im u nda nga babi unë isha shumë e lumtur. Isha 8 vjeçce kur ata u divorcuan. Kuptoja’, tha Roza.

Më shumë

spot_img