Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Roza Lati reagon pas puthjes me Stinen në skenën e “Dance with me”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

13532fa047fc50566843a6b655885836

Mbrëmjen e djeshme (23.11) gjatë spektaklit “Dance with me” në Tv Klan u shkëmbye edhe një puthje mes çiftit Stine dhe Roza Lati.

Por, moderatorja ka reaguar sot lidhur me këto pretendime dhe mundësisë që çifti të jetë rikthyer sërish bashkë pas ndarjes. Sipas Rozës, ngjarje e ndjeshme ishte e gjitha një ‘show’ dhe se publiku nuk duhet të besoj çfarë shikon.

“Show është show! Mos besoni çfarë shikoni! Roza ecën përpara më e fuqishme se kurrë, sepse tashmë Roza është peshë e rëndë. Jo tek kilet”, shprehet ajo.

Lexo edhe: Stine dhe Roza puthje në skenën e “Dance with me”, reagon “live”moderatorja (Foto)

Më shumë

spot_img
spot_img