Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Roza Lati ia thotë troç moderatorit të njohur: Ty do të puthja

spot_img

Lajme të ngjashëm

c1afa90d8667e59087596928d75055a2

Moderatorja bukuroshe Roza Lati ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin “Sevenbizz” ku është pyetur dhe për puthjen me këngëtarin Fero.

Moderatori Meriton Mjekiqi e ka pyetur Rozën nëse kishte ndonjë “lidhje” mes të dyve, ndërsa ajo i është përgjigjur se e ka puthur Feron për inat pasi të gjithë ja bënë të dashur vetëm se postonte këngët e tij.

Duke marrë shkas nga përgjigja, moderatori e ka pyetur më tej Roza Latin se cilin djalë të showbizit do të puthte në buzë siç bëri me Feron, ndërkohë që ajo u shpreh menjëëherë duke e vënë disi në siklet Meritonin “Po ty përshembull”.

 

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img