Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Roza Lati e thotë troç: Shqiptarët kanë nevojë për s*ks, të hapen shtëpitë publike dhe të legalizohet marijuana

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Roza Lati është një ndër vajzat më transparente të shoëbizit shqiptar. Së fundmi e ftuar në “Expuls”
 Rozës i tërhoqi vëmendjen “coveri” i celularit të moderatorit, Ronaldo sharka  ku shkruhet fjala “sex”.

Dhe sigurisht nuk mund të qëndronte pa e komentuar duke thënë se shqiptarët kanë nevojë për seks.

“Shqiptarët kanë shumë nevojë për seks. Amortizojnë nervat, edhe për 3 tyma. Mos e harro! Mendoj qe duhet të legalizohet marijuana dhe shtëpitë publike dhe ky popull do ndreqet” – u shpreh ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img