Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Roza Lati bashkë me nënën e vajzës së Stines, reagon këngëtari: Më pëlqen që jeni në paqe

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur Stine, i ftuar në ‘Why not’  ka folur për karrierën muzikore si  dhe nuk ka munguar as jeta private.

Moderatorja Roza Lati, që njihet dhe si i dashura e tij nuk hezitoi ta pyeste nëse kishte parë puntatën ku është e ftuar ish-i i tij, Graciela.

‘Po e kam parë. E ndoqa vetëm kur hyri, pastaj më ikën dritat’, tha ai duke qeshur.

Stine shtoi se: Në emision kishit goxha komunikim të mirë, merreshit vesh. Më pëlqeu që ju pashë në paqe se gjithmonë ka patur probleme mes teje dhe asaj.

Roza Lati: Nuk e di zemër, unë kam qenë rehat me veten time.

Stine: Edhe ne rehat kemi qenë me veten tonë, por backstage është më i vështirë se paraskena.

Më shumë