Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Roza humbet bastin, a do ta ndajë shtratin me Fation Kuqarin?

Shkruar nga Newsbomb
Roza humbet bastin, a do ta ndajë shtratin me Fation Kuqarin?

Roza Lati do e ndajë shtratin e saj për një natë me banorin më të ri të shtëpisë së Big Brother Vip Albania 3, Fation Kuqarin.

Ky zhvillim vjen, pasi Roza humbi bastin që vendosi me Romeon një ditë më parë.

Basti mes dyshes ishte që nëse Roza do ta humbiste do të flinte një natë me banorin e parë mashkull që do të hynte mbrëmjen e sotme në shtëpi.

Por Fationi nuk e priti mirë bastin. Ai tha se “nuk është objekt, por njeri”.  Ndërsa prezantuesi Ledjon Liço tha se është mirë që bastet që vendosen të mbahen.

Sakaq mbetet për tu parë nëse Roza dhe Fationi do të flenë sonte bashkë.

Pjesë nga biseda:

Fatjon: Unë shoh shumë ëndrra dhe kam frikë nga vetja.

Romeo: Çuni i parë që hyn do të fle me atë që humbet bastin.

Rike: I bie që Roza humbi bastin dhe fle me Fatjonin.

Fatjon: Unë nuk jam objekt, jam njeri.

Banorët: Pse e vure bastin?

Ledioni: Kur vihen bastet është mirë që të mbahen.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese