Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Ronela “ndezi” skenën e Eurovision, “shpërthen” regjisori shqiptar: Dikush t’i thotë të gjorës që nuk është as pjeshkë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Regjisori Kastriot Çipi ka reaguar ashpër ndaj performancë së këngëtares Ronela Hajati mbrëmjen e djeshme në natën gjysëmfinale të Eurovision 2022.

Teksa ka shkëptur një foto nga performanca e Ronelës, regjisori shkruan se këngëtarët i marrin duartrokitjet me zë dhe jo me trup.

“Që nuk është këngëtare, ajo e di edhe vetë. Këngëtarët i marrin duatrokitjet me zë. Me trup e me lëvizje i marrin pjeshkat.

Por dikush duhet t’i thotë se nuk është as pjeshkë, e gjora. Shumë shumë, mund ta quash shalqi”, shkruan ai.

Kujtojmë se Ronela Hajati mbrëmjen e djeshme nuk arriti që të kualifikohej për në finale, ndonëse salla e Eurovision u ngrit e gjitha në këmbë pas performancës së saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img