Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Ronela i jep fund dilemave, konfirmon lidhjen me Young Zerkën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ronela Hajati dhe Young Zerka janë një ndër çiftet që lidhjen e tyre e kanë mbajtur larg syrit mediatik.

Ndonëse ata e kanë mohuar gjithmonë lidhjen, paparacët nuk kanë ngurruar t’i kapin në praninë e njëri-tjetrit.

Së fundmi, Zerka krijoi kontradikta me dy deklarata të bëra, kur tha se e kishte gjetur shpirtin binjak dhe më pas u shpreh se Ronelën e kishte thjesht shoqe.

E ftuar së fundmi në emisionin e Luana Vjollcës, këngëtarja ka konfirmuar lidhjen gjatë lojës “Ndaje ose haje”.

Ronela u pyet se çfarë është Zerka për të dhe ajo pa u menduar aspak u përgjigj ‘Shpirt binjak’ duke mos lënë më vend për dyshime.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img