Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Ronaldo u shpall kampion, Georgina feston me bikini, ja si e priti mbrëmë në shtrat yllin portugez (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Cristiano Ronaldo u shpall kampion dje, pasi Juventusi fitoi për të 9-in vit radhazi titullin e Seria A.

Ai ka festuar me kolegët dhe stafin e klubit, por festa e madhe e priste në shtëpi.

Georgina Rodrigues publikoi një foto në Instagram, ku duket se është siguruar që të vendosë në gjumë fëmijët dhe Ronaldon ta ketë vetëm për vete.

Me të brendshme që nuk i duken dhe me reçipeta blu, ajo shihet e shtrirë në krevat, shumë sensuale. Ronaldo pa dyshim është me fat.

Sot balerina bukuroshe publikoi disa foto nga jahti, me një hoodie dhe mbathje të zeza, ku format dhe trupi elegant bien në sy.  

geo.JPG

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img