Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Ronaldo në telashe, gjysmën e vilës e ka ndërtuar pa leje

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nuk ka qetësi për Cristiano Ronaldon. Ylli portugez do i duhet të prishë një pjesë të vilës së tij në veri të Portugalisë.

Gjithçka ka të bëjë me faktin se fusha e tenisit dhe një shtesë tjetër janë bërë në kundërshtim me ligjin.

Siç thuhet te The Sun, lojtari i Manchester United e ka pranuar paligjshmërinë dhe ka kërkuar leje për shembjen. Cristiano Ronaldo ka të veten edhe shumë vila e shtëpi të tjera, sakaq kjo mund të jetë një nga të paktat herë kur ai ka probleme me shtetin portugez.

Përtej “halleve” në jetën e përditshme, fokusi duhet të kthehet në fushën e blertë, ku do i duhet të ndihmojë “Djajtë e kuq” për arritjen e objektivave sezonal. /Newsport.al

Cristiano Ronaldo Holiday sME1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img