Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Ronaldo në fushë, hajduti në shtëpi! E habitshme çfarë i vodhën sulmuesit portugez në vilën luksoze

spot_img

Lajme të ngjashëm

f50b0232376ac5c2d9aa2afdfbf12eb6

Shtëpia në Madeira e futbollistit Kristiano Ronaldo është grabitur nga një hajdut ditën e djeshme, teksa ylli portugez ishte në fushë duke luajtur kundër Spanjës, ndeshje e cila përfundoi me rezultatin 0-0.

Grabitësi përfitoi që në banesë nuk kishte asnjë njeri dhe hyri nga garazhi. Pasi u fut në shtëpinë e 35-vjeçarit, grabitësi u largua nga ajo duke marrë disa gjëra me vlerë jo shumë të madhe.

Mediat e huaja bëjnë me dije se hajduti kur u largua mori një bluzë të Juventusit me emrin e Ronaldos, e cila kishte pikërisht autografin e sulmuesit.

Policia lokale ka identifikuar dhe arrestuar autorin, i cili u fiksua nga kamerat e sigurisë së banesës.

  

Më shumë

spot_img