Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Ronaldo dhe Georgina me pushime, ja çfarë bën ylli portugez brenda jahtit luksoz (FOTO)  

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

46d64814bf2665fb6e9a3bd0fdd16fba

Edhe pse kampionati italian nuk ka mabruar ende, Cristiano Ronaldo ka gjetur pak kohë për pushime me partneren e tij Gergina Rodrigues.

Ata të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale, dhe së fundmi kanë postuar foto që kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve. Në foton e fundit, Ronaldo shihet në një jaht luksoz në krahët e të dashurës së tij, Georgina Rodriguez.

“Bëni ëndrrat realitet, gjithmonë me shoqëri të veçantë” , ka shkruar Ronaldo sipër imazhit.

Edhe Georgina ka publikaur një foto nga brenda jahtit, ku duket tavolina e shtruar për 7 persona. balerina duket shumë e lumtur teksa e sheh në sy Ronaldon, ndërsa ai për çudi ka bërë një shprehje të çuditshme fytyre, sikur diçka nuk i pëlqen. Ç’të jetë vallë?!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img