Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Ronaldo ‘çmendi’ tifozat me 2 gola, Georgina ‘tërbon’ Instagramin me foto provokuese, ekspozon format në plazhet e Dubait

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

E ku ka më mirë se sa ditët e para të vitit t’i nisësh në plazhet e nxehta të Dubait.

Teksa Ronaldo ekzaltoi tifozët juventin dje me shënimin e dy golave, bashkëjetuesja e tij ka menduar që të “çmendë” ndjekësit e saj në rrjet me një foto shumë tërheqëse nga bregdeti.

Ajo është fotografuar nga larg, por nuk mund të mos vihen re format e saj tepër tërheqëse. E veshur me bikini ‘hot’, bukuroshja ka marrë miliona pëlqime dhe komente, sidomos për të pasmet e saj shëprthyese.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img