Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Rona Nishliu sërish shtatzënë, jep lajmin në 34-vjetorin e lindjes

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu është sërish shtatzënë.

albsig

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja në ditën e saj të lindjes.

Vitin e kaluar, Rona solli në jetë një vajzë dhe tashmë ka ndarë me të gjithë lajmin për shtatzëninë e dytë.

“Sot në ditën e lindjes, du të ndaj me ju dhuratën më të bukur të jetës, bekimin e parë me emrin Noa dhe të dytën/in që e pres me padurim. Mrekullisht, Noan në krahë gjersa tjetra/i rritet brenda meje. Nuk paska bekim më të madh se sa kjo dhunti që bën gruan, krijesën më të veçantë mbi gjithë tjerat! Faleminderit për kujdesin dhe urimet e panumërta e të ndjera, ju dua shumë “, shkruan këngëtarja në 34-vjetorin e saj të lindjes.

r.jpg

rona1shliu_115907073_335777730782310_6929395227937849905_n-780x439.jpg

rona-nishliu.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img