Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Rona Nishliu flet për shtatzëninë, zbulon kur do lindë bebja

spot_img

Lajme të ngjashëm

6e30915c757969c55efb7ee1f7522b90

Pak muaj pas dasmës së saj e cila u zhvillua totalisht në fshehtësi, këngëtarja e njohur Rona Nishliu dha një tjetër lajm të gëzueshmë për fansat.

Në kopertinën e albumit të sja të ri, këngëtarja shkruante se ishte shtatzënë, dhe i kishte dedikuar disa fjalë të ëmbla bebit që do vijë në jetë.

Ndërkaq, këngëtarja mbajti së fundmi një koncert në Kosovë për të promovuar albumin e saj “Mindil’, dhe në një intervistë për ‘Mirage’ foli edhe për shtatzëninë e saj të parë.

Rona rrëfeu se performanca ishte disi e vështirë për shkak të shtatzënisë , megjithatë ajo ia doli. Rona gjatë intervistës nuk ka preferuar të tregojë gjininë e bebes, megjithatë ajo zbuloi se kur do vijë në jetë.

“Këtë javë përmbyllet i shtati”, tha ajo duke lënë të kuptohet se beben do e lindë në qershor.

-640-0-5cc409823cfe7.jpg

-640-0-5cc4098452473.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img