Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Rona Nishliu flet për herë të parë pse e mbajti të fshehtë dasmën nga publiku

spot_img

Lajme të ngjashëm

233ed650f3c7f9e17dbd8fb75a42ce4e

Shtatorin e vitit të kaluar këngëtarja e njohur Rona Nishliu kurëzoi me martesë dashurinë e saj.

Dasma e mbajtur ishte shumë private dhe u zbulua vetëm në momentin e fundit nga disa foto të publikuar nga miqtë e saj.

Por së fundmi këngëtarja ka treguar arsyen pse ka zgjedhur mos ta bëjë publike.

E ftuar në emisionin ‘  ‘Nin’ me moderatorin Alaudin Hamiti ajo është shprehur: Nuk kam mundur të marr një altoparlant dhe të dal në shesh e të tregoj se po martohem. Asgjë se kam bërë në mënyrë të fshehtë, kam bërë martesën dhe të gjithë kanë qenë të ftuar. Nuk jemi tipa që dalim dhe ekspozohemi.

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img