Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Rona Nishliu bën urimin e veçantë ndaj nënës: Të dua, ma e shtrenjta dashuri e jemja (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

d8039f7fe6095ac1364c26963bbf4318

Sot është një ditë e shënuar në familjen e këngëtares së njohur Rona Nishliu.

Nëna e saj ka ditëlindjen. Rona e ka uruar atë me një urim mjaft prekës dhe të veçantë.

Ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria e së ëmës dhe i shpreh të gjithë dashurinë.

 ‘Kjo maca ketu eshte nana jeme
Sot mbushi 60 vjet
Une kam qef dhe uroj qe ajo me i ba 60×2=120… Te dua noni jem, ma e shtrejta dhe ma e forta dashuri e jemja’, shkruan Rona.

Screenshot_1.png

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img