Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Rona Nishliu bëhet nënë për herë të parë, zbulohet emri i veçantë që i ka vendosur vajzës

spot_img

Lajme të ngjashëm

9e9a7c572e6c382633ea335b29de03d2

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu është bërë sot nënë për herë të parë.

Ajo ka vendosur që lajmin ta mbajë të fshehtë për pak kohë, por burime për ‘Prive’ e kanë mësuar.

Rona ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Noa. 

Mësohet se Rona dhe vajza gëzojnë shëndet të plotë.

Kujtojmë që këngëtarja shtatorin e vitit të kaluar kurëzoi martesë me dashurinë e saj.

rona.jpg

rona1-e1536518621140-780x439.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img