Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Roma triumfoi, huliganët holandez shkatërrojnë çfarë u del përpara

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

E teksa ndeshja ka përfunduar me fitoren e  Romës situata në Tiranë paraqitet e qetë.

U kundërta po ndodh në Rotterdam, ku tifozët të zemëruar nga humbja kanë thyer dhe shkatërruar gjithçka që u kanë dalë para.

albsig

spring

Në foto më poshtë shihet se tifozët me gurë kanë thyer disa dyqane, ndërsa policia shihet duke i ndjekur këmba-këmbës tifozët.

E ndërsa Rotterdam po “thyhet” nga tifozët, Roma shijon fitoren me muzikë dhe fishekzjarrë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img