Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Roja i McDonalds rrëmben shkopin dhe rreh barbarisht një grua, pasi kjo i hodhi pijen në fytyrë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një roje sigurie i restorantit të njohur Mc-Donalds në Birmingham të Anglisë, ka rrahur në mënyrë barbare një grua e cila i hodhi pije në fytyrë.

Pas këtij gjesti ai mori një shkop që e kishte aty pranë dhe e ndoqi, derisa gruaja ra dhe ai filloi ta godasë pa mëshirë.

Pamjet janë filmuar nga të pranishmit aty të cilët janë shokuar dhe dëgjohen tek bërtasin e ulërasin.

Deri më tani nuk është zbuluar identiteti i gruas, por policia në Ëest Midland ka konfirmuar identitetin e rojes 47-vjeçar që është në paraburgim.

Më shumë

spot_img
spot_img