Robert Berisha nuk e harron Nora Istrefin, i bën urimin special për ditëlindje nga karantina (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:09 25-03-2020 Robert Berisha nuk e harron Nora Istrefin, i bën urimin special për ditëlindje nga karantina (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi feston sot ditëlindjen.

Ajo mbush 35 vjeçe dhe në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta.

Mirëpo vëmendjen e të gjithëve e ka marrë urimi special i përgatitur nga ish-bashkëshorti i saj Robert Berisha.

Ai bashkë me vajzën Renee kanë kënduar këngën e ditëlindjes ulur në një piano, duke dhuruar kështu shumë emocione.

Kujtojmë që Roberti ndodhet në izolim pas mbërritjes nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, si pjesë e masave për të ndaluar përhapjen e koronavirusit në vend.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089879035949707
array(1) { ["section"]=> string(104) "robert-berisha-nuk-e-harron-nora-istrefin-i-ben-urimin-special-per-ditelindje-nga-karantina-video-200003" }