Robert Aliaj tregon rastin e PAZAKONTË: Mund të futesha në burg, më kanë hequr nga festivali 2 orë para se të fillojë sepse kisha veshur...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:14 14-09-2020 Robert Aliaj tregon rastin e PAZAKONTË: Mund të futesha në burg, më kanë hequr nga festivali 2 orë para se të fillojë sepse kisha veshur... Robert Aliaj

Gala, vajza e talentuar e artistit shqiptar Robert Aliaj ka fituar vendin e parë në “The Voice Kids” në Belgjikë disa ditë më parë.

Roberti ka folur sot në Abc-ja e mëngjesit për fitoren e vajzës së tij dhe ndërsa është komplimentuar nga Enkel Demi se e bija është shumë e bukur, biseda ka rrjedhur në batuta ku artisti më pas ka treguar një histori personale të tij në fillimet e karrierës.

Aliaj ka thënë se kur ka marrë pjesë në një festival është parjashtuar 2 orë para se të fillojë sepse kishte veshur xhaketë gjenerali, dhe për këtë ai rrezikonte edhe burgun.

“Me kanë hequr nga festivali dy orë para se të fillojë sepse kisha veshur xhaketë gjenerale, se kisha idenë se për këtë mund të futesha në burg. Luan Zhegu ishte si kruajtëse dhëmbësh. Kurse Gala e ka ndryshe sot, tjetër brez, mundësi të tjera”, vijon mes të tjerash Roberti duke folur për stilin e tij të veçantë që dallohej që në fillimet e karrierës, pavarësisht rrethanave.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011965036392212
array(1) { ["section"]=> string(141) "robert-aliaj-tregon-rastin-e-pazakonte-mund-te-futesha-ne-burg-me-kane-hequr-nga-festivali-2-ore-para-se-te-filloje-sepse-kisha-veshur-220311" }