Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Rita Ora uron në shqip për 28 Nëntorin: Gëzuar Ditën e Flamurit Shqipëri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot Shqipëria feston 110 vjetorin e Pavarësisë dhe në këtë ditë historike urimet kanë qenë të shumta.

Një urim për këtë ditë të madhe për shqiptarët ka ardhur edhe nga ylli i muzikës nga Kosova me famë ndërkombëtare, Rita Ora.

Artistja ka postuar një fotografi nga performanca e saj e fundit në Shqipëri, teksa shihet e veshur kuq e zi në skenë.

“Urime dita e flamurit Shqipëri”, ka shkruar shqip Rita.

Më shumë


spot_img

spot_img