Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Rita Ora tregon linjat me bluzë të hapur, e ëma i lë komentin epik: T’u ka shkep Rit, hajde ta…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

713580f93e9fda950cc7151c1c71d202

Vera Ora, e ëma e këngëtares së famshme Rita Ora, është gjithmonë aty për ta ngacmuar vajzën e saj me komente nga më të ndryshmet.

Së fundmi Rita ka publikuar një foto në Instagram, me rroba të zeza, por bluza sipër ka një stil të veçantë, pasi është e hapur në mes. I menjëhershëm ka qenë reagimi i Verës e cila i ka shkrirë gazit të gjithë: Tu ka shkep bluza Rit, hajde ta qepë mami.

Rita vetë nuk i ka kthyer përgjigje, por të shumtë kanë qenë ata që kanë replikuar te komenti i Verës. “Tamam nënë shqiptare je”, i shkruan dikush. “Rita edhe sikur të dalë lakuriq i ka hije se është si lule”, shkruan dikush tjetër.

Në foto Rita ka dalë krah një arushi Pooh, dhe ka shkrepur disa poza, vërtet interesante.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img