Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Rita Ora tregon emocionet që ka përjetuar gjatë koncertit në Tiranë dhe flet për ndryshimet e qytetit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d3896cbc47344dd8d88e052e6f8cdcec

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka folur në lidhje me emocionet që ka përjetuar gjatë koncerit që dha ne Tiranë.

Ajo shprehet se të jepte koncert në Shqiperi ka qenë një nga  gjërat më të cmendura. Rita ka folur edhe për ndryshimet që kane ndodhur në Shqipëri.

“U kënaqa shum në koncertin që dhashë në Sheshin “Skëndërbej”, ishte një nga gjërat më të cmendura. Dhe për herë që shoh ndryshimet për shembull, Pazari i ri, parku i Liqenit, Kalaja. Mendoj se është mbreslënëse që Tirana do të jetë “Kryeqyteti Europian për 2022”, është shumë mirë një mënyrë fantastike për të treguar, jo vetëm progresin e qytetit, por edhe gjithë kulturën dhe traditat shqiptare dhe se si të kalosh mirë atje. I dua krejt dhe të gjithë në vendin tim.Specifikisht, faleminderit që më dëgjove dhe për besimin që për të vazhduar për tju bërë krenarë,” shkrehet kënëgëtarja.

Më shumë

spot_img
spot_img