Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
3.6kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
19 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Rita Ora ‘tërbon’ kalimtarët, del në rrugët e Londrës pa të brendshme dhe pa bluzë

spot_img

Lajme të ngjashëm

28b016cf0ed7bcf20f8bfbcd1765b75d

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Rita bëhet jo pak herë pjesë e lajmeve rozë me fotot dhe videot tejet provokuese.

Së fundmi Rita ka mahnitur kalimtarët, pasi ka dalë në rrugët e Londrës e veshur me jeshile, pa bluzë dhe reçipeta, por vetëm me një xhaketë të hapur.

‘Duke dalë xhiro në perëndim të Londrës për një ditë’, shkruan shqiptarja krahas fotove tejet sensuale.

f.jpg

xhngyk.jpg

xfbncgh.jpg

Më shumë

spot_img