Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Rita Ora shkëlqen rrugëve të New Yorkut, tregon barkun dhe linjat perfekte (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rita Ora është një ndër këngëtaret shqiptare që di të tërheqë gjithmonë vëmendje me pamjen dhe stilin e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria dhe projektet e ndryshme muzikore që ajo sjell vazhdimisht për publikun.

Së fundmi 30-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit disa poza, ku shfaqet me një kostum portokalli tërheqës, ndërsa i bie në sy barku i lënë jashtë dhe linjat perfekte, teksa largohet nga hoteli në Neë York gjatë javës së modës që po mbahet atje.

Në këto foto natyrisht nuk mungojnë pëlqimet dhe komentet e shumta për bukuroshen me famë botërore.

Më shumë
spot_img
spot_img