Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Rita Ora shkëlqen rrugëve të New Yorkut, tregon barkun dhe linjat perfekte (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Rita Ora është një ndër këngëtaret shqiptare që di të tërheqë gjithmonë vëmendje me pamjen dhe stilin e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria dhe projektet e ndryshme muzikore që ajo sjell vazhdimisht për publikun.

Së fundmi 30-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit disa poza, ku shfaqet me një kostum portokalli tërheqës, ndërsa i bie në sy barku i lënë jashtë dhe linjat perfekte, teksa largohet nga hoteli në Neë York gjatë javës së modës që po mbahet atje.

Në këto foto natyrisht nuk mungojnë pëlqimet dhe komentet e shumta për bukuroshen me famë botërore.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese