Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Rita Ora shijon perëndimin e diellit, pozon topless mbi karrige

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rita Ora ndodhet në Malibu të Kalifornisë, ku edhe po shijon pushimet. E ndërsa po merret me projektet e reja muzikore, këngëtarja nuk ka hezituar të ndajë me ndjekësit foto, ku shfaqet topless.

Ajo shihet e buzëqshur në këto foto, ku nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga miqtë dhe ndjekësit.

“Duke ndjekur perëndime e diellit”, ka shkruar këngëtarja në fotot që ka publikuar në rrjetet sociale.

Rita Ora do të rikthehet në sezonin e ardhshëm të “The Voice Australia” si anëtare e jurisë, ku i janë ofruar një milion dollarë për t’u bërë pjesë e këtij formati.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img