Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

Rita Ora “shfrenon” fantazinë, shfaqet duke kënduar me fustanin transparent (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka tërhequr vëmendjen me një fustan rozë tejet transparent, teksa performonte në klubin e natës Heaven në Londër.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan transparent, si dhe me materiale shtesë në formë ylli të vendosura sipër gjoksit, i cili lejonte që publiku të shihte më shumë se ç’duhej.

Ylli i muzikës Pop performoi këngën e re të saj “You Only Love Me”, e cila ka marrë miliona klikime, si dhe hitet e saj më të dëgjuara.

Më shumë