Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Rita Ora së shpejti në Tiranë, zbulohet data kur do të mbajë koncertin madhështor për publikun shqiptar (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, shumë shpejt do të jetë në Tiranë.

Ylli i muzikës Pop do të japë një koncert madhështor në 6 shtator në sheshin “Skënderbej”, duke bërë që qindra qytetarë të shijojnë nga afër tingujt e muzikës së saj.

Lajmi është bërë me dije nga Drejtoresha e Përgjithshme e Promovimit të qytetit, në bashkinë e Tiranës, Mirela Koçollari, e cila ka postuar ne rrjetet sociale një poster me imazhin e Rita Orës dhe datën në të cilën ajo do të këndojë në kryeqytet.

Koncerti i këngëtares së famshme shqiptare është parashikuar të mbahet në sheshin “Skënderbej”, mbrëmjen e 6 shtatorit, në kuadër të “Tirana European Youth Capital 2022”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese