Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Rita Ora nuk përmbahet, pozon e veshur me “rrjetë” pranë bregdetit dhe nxjerr në pah të pasmet “bombastike”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rita Ora njihet si njëra ndër këngëtaret e njohura shqiptare me famë ndërkombëtare. Ajo është shumë active në rrjetet sociale ku numëron miliona ndjekës në Istagram.

Këngëtarja nuk heziton të postojë vaazhdimisht foto dhe video nga përditëshmëria dhe projektet e ndryshme muzikore.

Së fundmi Rita Ora është shfaqur më rroba banjo dhe një fustan rrjetë pranë bregdetit, duke vënë në pah të pasmet.

Në këto foto nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img